قوانین و مقررات

کاربر گرامي لطفا جهت استفاده بهينه از خدمات و برنامه‌‏ها، موارد زير را به دقت ملاحظه فرماييد.
 
کليه اصول و رويه‏‌هاي ديجي نخ منطبق با قوانين جمهوري اسلامي ايران، قانون تجارت الکترونيک و قانون حمايت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نيز موظف به رعايت قوانين مربوطه مي باشد. هرگونه به روز رساني احتمالي قوانين مندرج در ذيل، در همين صفحه منتشر مي‌شود و استفاده از سايت به معني پذيرش آخرين نسخه‌ي قوانين موجود مي‌باشد.
 
 
 
ثبت، پردازش و ارسال سفارش
 
ثبت سفارش در ديجي نخ در تمامي ساعات شبانه‌روز و هفت روز هفته امکان‌پذير مي‌باشد. در حال حاضر تحويل سفارش مشتريان در تمامي روزهاي به غیر از روزهای تعطيل از ساعت 9 صبح تا 14 صورت مي‌پذيرد. 
 
 
ارسال ديجي نخ درحال حاضر کليه شهرهاي ايران را تحت پوشش دارد.
 
کليه سفارش‌‏هاي ثبت شده در سايت ديجي نخ، در صف پردازش قرار مي کيرند. سعي و تلاش ديجي نخ بر انجام بي نقص اين فرآيند و تحويل حداکثر 48 ساعته سفارش مي باشند. با وجود اين، در صورتي که موجودي محصولي در ديجي نخ به پايان برسد (حتي پس از اقدام مشتري به سفارش‌‏گذاري) حق کنسل کردن آن سفارش و يا استرداد وجه سفارش براي ديجي نخ محفوظ است و يا مشتري مي‏‌تواند به جاي کالاي به اتمام رسيده، محصول ديگري را جايگزين کند.
 
در صورت بروز مشکل در پردازش نهايي سبد خريد مانند اتمام موجودي کالا يا انصراف مشتري، مبلغ پرداخت شده در اسرع وقت به حساب مشتري واريز خواهد شد.
 
در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قيمت و ارزش ريالي کالاهاي موجود در سايت ديجي نخ حق بلا اثر نمودن سفارش و خريد انجام شده توسط مشتري، براي ديجي نخ محفوظ است.
 
کاربران بايد هنگام سفارش کالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور کامل تکميل کنند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش کاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.
 
 
نمايندگي
 
ديجي نخ در هيچ نقطه‏‌اي از کشور نمايندگي فروش و يا خدمات پس از فروش ندارد و کليه سرويس‌‏ها، تراکنش‏‌هاي مالي و خدمات قابل ارائه از طريق دفتر مرکزي پردازش مي‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفي از اين دست، مراتب را جهت پيگرد قانوني به ديجي نخ اطلاع دهيد.
 
 
روش پرداخت
 
مشتريان عزيز مي‌توانند هزينه‌ي سفارش خود را به صورت آنلاين با درگاه پرداخت اينترنتي پرداخت نمايند.
 
 
 
شرايط مرجوع کردن کالاها
  
در صورت انصراف مشتري از خريد، بايد هر چه سريع‌‏تر و پيش از ارسال کالا انصراف خود را به واحدخدمات مشتريان ديجي نخ از طريق شماره تلفن 04134778896 اطلاع دهد. در اين حالت امکان لغو و يا تغيير سفارش وجود دارد.
 
 
آسيب‏‏هاي ناشي از حمل و نقل بايد در عرض 24 ساعت کاري پس از تحويل سفارش به امور مشتريان ديجي نخ اطلاع داده شود. در صورتي که آسيب‏هاي ناشي از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و يا بسته‌بندي کالا در زمان حمل دچار آسيب شده است، شما مي‏ توانيد از تحويل گرفتن مرسوله خودداري نماييد تا جهت بررسي و ارسال مجدد به ديجي نخ عودت شود.